Följ med ut på en familjevänlig delfinskådning i en glasbottnad båt, på denna härliga tur från Santa Ponsa eller Paguera. Ta ett uppfriskande dopp i det klara turkosa vattnet och beundra den fantastiska naturen.
Om aktiviteten
- Gratis avbokning
- Avboka upp till 24 timmar innan aktiviteten och få hela beloppet återbetalat
- Boka nu, betala senare
- Flexibel på resan – boka nu, betala senare.
- Varaktighet: 3 timmar
- Kontrollera tillgänglighet för att se starttider
- Guide
- Engelska, Tyska, Spanska, Franska
Höjdpunkter i recensioner från andra resenärer
Vi hade en fantastisk resa, fantastisk personal, mat och dryck till bra priser och vi såg delfinerna! En fantastisk resa som vi varmt rekommenderar!
En riktigt fantastisk aktivitet. Båten var inte för full, maten och drycken var prisvärd (och utsökt). Det var underbart att se delfinerna. Guiden som ledde turen var jättebra på att peka ut dem och var väldigt kunnig. En fantastisk upplevelse överlag.
Välj deltagare och datum
Mötesplats
Samlas vid Playa Toras kaj.
Öppna i Google MapsViktig information
Glöm inte att ta med
- Badkläder
- Handduk
- Solkräm
- Kontanter
Inte tillåtet
- Alkohol och narkotika
- Glasföremål
Viktig information
- Den lokala aktivitetsarrangören är noga med att respektera miljön och arbetar med leverantörer och andra allierade för att uppnå lokala miljöåtaganden.
- Aktivitetsarrangören främjar energieffektivitet genom att minska koldioxidutsläpp och följer miljölagstiftningen.