Upptäck skönheten i en försvunnen värld vid de stående stenarna i Avebury och utforska den eleganta staden Bath på en lyxig tur i liten grupp från London.
Om aktiviteten
- Gratis avbokning
- Avboka upp till 24 timmar innan aktiviteten och få hela beloppet återbetalat
- Boka nu, betala senare
- Flexibel på resan – boka nu, betala senare.
- Varaktighet: 1 dag
- Kontrollera tillgänglighet för att se starttider.
- Guide
- Engelska
Välj deltagare och datum
Deltagare
Datum
Mötesplats
Avgångsplatsen i London ligger vid monter 3 på Greenline Coach Station, Bulleid Way, Victoria, SW1W 9SH. Den ligger direkt bakom Victoria tågstation och diagonalt mittemot Victoria busstation (observera att turen INTE avgår från denna busstation). Ankomst med tåg eller tunnelbana: Victoria tåg- och tunnelbanestation är den närmaste stationen till avgångsplatsen. Du kan komma till Greenline Coach Station genom att gå genom matplatsen på övervåningen i Victoria Station bredvid plattform 14 och gå ut genom den bakre utgången. Eller så kan du gå utanför stationen och gå ner på Buckingham Palace Road, som löper längs med Victoria Train Station. Om du anländer med taxi: begär att bli avsläppt i hörnet av Buckingham Palace Road och Elizabeth Bridge. När du anländer till Greenline Coach Station, letar du efter skylten Colonnade Walk och tar rampen upp till Subway-restaurangen och svänger till vänster.
Öppna i Google MapsViktig information
Glöm inte att ta med
- Bekväma skor
Viktig information
- - Denna tur i liten grupp har högst 16 deltagare, vilket ger möjlighet till mer personlig service, mer tid med lokalbefolkningen, mer tid utanför bussen, mer tid på småvägarna och en mer autentisk, vänlig upplevelse
- - Vi rekommenderar att du bär kläder och skor som är lämpliga för turen
- - Minimiålder för att delta är 5 år
- - För att upprätthålla turens integritet och säkerställa bästa möjliga upplevelse för alla våra kunder begränsar vi bokningarna till högst 8 passagerare per grupp.