Om du letar efter en trevlig aktivitet för att tillbringa några timmar i Didim, är denna tur något för dig. Efter en trevlig resa med fordon av typen Buggy kommer underbara minnen och foton att finnas kvar hos dig.
Om aktiviteten
- Gratis avbokning
- Avboka upp till 24 timmar innan aktiviteten och få hela beloppet återbetalat
- Boka nu, betala senare
- Flexibel på resan – boka nu, betala senare.
- Varaktighet: 1.5 timmar
- Kontrollera tillgänglighet för att se starttider
- Instruktör
- Engelska, Ryska, Turkiska
- Upphämtning ingår
- Upphämtningsplatsen från hotellen är hotellens huvudsakliga säkerhetsgrind. Det är inte en lobby eller ett receptionsområde. Hotellen tar inte emot resefordon innanför hotellets gränser. om du inte ser ditt hotellnamn i listan, vänligen meddela det på specialförfrågningsdelen så att vi kan erbjuda upphämtning och avlämning i vårt servıce-område.
Välj deltagare och datum
Viktig information
Glöm inte att ta med
- Bekväma skor
- Solglasögon
- Solhatt
- Ombyte av kläder
- Handduk
- Dryck
- Solkräm
- Kontanter
Inte tillåtet
- Alkohol och narkotika
Viktig information
- Det är obligatoriskt att följa guidernas anvisningar och att inte gå utanför turens regler.
- Observera att förare som är 14 år eller yngre måste åka i samma fordon som en annan förare som uppfyller ålderskravet, medan förare som är yngre än 5 år inte får åka med.
- Vad du bör ta med dig: Kläder med ärmar, fritidsskor, mobiltelefon (används inte under turen),