Upptäck det idylliska vattenfallet Tvindefossen, beundra utsikten från Stegasteins utsiktsplats, utforska byn Flåm och gör en guidad kryssning genom Nærøyfjorden på denna guidad tur från Bergen.
Om aktiviteten
- Gratis avbokning
- Avboka upp till 24 timmar innan aktiviteten och få hela beloppet återbetalat
- Boka nu, betala senare
- Flexibel på resan – boka nu, betala senare.
- Varaktighet: 11 timmar
- Kontrollera tillgänglighet för att se starttider.
- Guide
- Engelska
Höjdpunkter i recensioner från andra resenärer
Allt var bra med denna turné. Vår guide/förare Stig var underbar. Han delade stor insikt om norsk historia. Han var en mycket säker förare med tanke på att vädret var fruktansvärt. Jag rekommenderar starkt denna turné till alla resenärer.
Bara fantastiskt. Vår tour guide var fantastisk. han hade mycket information att dela med oss på ett roligt och engagerande sätt. För en Latina var hans namn svårt att komma ihåg, men han sa att det är svenskt och att vi måste hålla det hemligt 🙊 Rekommenderas till 100 %!
Välj deltagare och datum
Deltagare
Mötesplats
Upphämtning sker utanför turistinformationscentret.
Öppna i Google MapsViktig information
Inte tillåtet
- Alkoholhaltiga drycker i fordonet
Viktig information
- -Denna upplevelse kräver bra väder, så om den ställs in på grund av dåligt väder kommer du att erbjudas ett annat datum eller full återbetalning
- -Den här upplevelsen kräver ett minimum antal resenärer, så om den ställs in på grund av begränsat deltagande kommer du att erbjudas ett annat datum eller full återbetalning
- -Barn under 4 år får inte följa med på denna tur.